Naujienlaiškis Nr. 680

Naujienlaiškis Nr. 680

 

Klubo renginiai, kurių negaliu praleisti:

 

2017.11.11 – ekskursija į Vilniaus paveikslų galeriją, paroda „Čekijos impresionistų darbai iš banko „Česká spořitelna“ kolekcijos

2017.12.08 – Labdaros koncertas

2018.01.20/21 – kalendorinių naujųjų metų išvyka

2018.06.02/03 – Rotary naujųjų metų šventė

 

 Šį ketvirtadienį klube:

 

 

!!! 19.00 – 19.30 Pagrindinio pranešimo laiku, klube brolio Gintauto Galvanausko kvietimu lankysis hab.d, prof. Petras Baršauskas. Pranešimo tema – Universitetų reforma Lietuvoje.

18:50 – 19:00 Trumpasis pranešimas „Kas naujo, broli?“ Vitas Mačiulis

 

Praeitą ketvirtadienį  klube brolio Rimanto Vaitkaus iniciatyva lankėsi  Vilius Gudavičius, KSU Mados produktų gamybos ir vadybos dėstytojas, AB „Vilkma“ pardavimų ir marketingo vadovas, jo pranešimo tema buvo “Marškinių istorija ir tendencijos”.

Praeitą šeštadienį klubas lankėsi brolio Gedimino sodyboje. Išvyka, anot dalyvių, buvo tikrai šauni, gyvi įspūdžiai – klube. Dėkojame broliui Gediminui už iniciatyvą:).

Pridedama klubo lankomumo suvestinė. Prezidentas jau sudarinėja visuomeninių darbų sąrašąJ.

 Pranešimų planas iki lapkričio pabaigos:

 11.09

Trumpasis pranešmas – Artūras Zuokas

Pagrindinis pranešimas – Andrius Lenickas, klube – Vygaudas Ušackas

 

11.16

Trumpasis pranešmas – Ramūnas Kalvaitis

Pagrindinis pranešimas – klubo reikalai

 

11.23

Trumpasis pranešmas – Paulius Kibiša

Pagrindinis pranešimas – Sigitas Godelis

 

11.30

Trumpasis pranešmas – Alfredas Šlekys

Pagrindinis pranešimas – Rolandas Barysas

 Rotary žinios:

 

 

  • Klubui buvo persiųsta info apie jaunimo mainų galimybes. Trumpalaikių vasaros mainų pasiūlymai pagrinde pateikiami sausio – kovo mėnesiais. Būkite aktyvūs ir naudokitės Rotary teikiamomis galimybėmis jaunimui nuo 15 iki 25 metų.

 

Detali informacija apie atrankos ir programos taisykles, dokumentų tvarkyma, kainas, šalis ir t.t. skelbiama interneto svetainėje www.youthexchange.lt 

 

Klubo projektai:

 

  • Vilniaus senamiesčio RK nusprendė paremti brolio A.Strumskio pasiūlytą projektą “Vėjų rožė” 1500 Eur, klubo pavadinimas bus vizualizuotas granito simbolyje.

Vilniaus Rotušės aikštę papuoš “Vilniaus kompasas – Vėjų rožė“, 3 metrų skersmens granito simbolis, rodantis į keturias pasaulio kryptisJis įamžins vieno iš žymiausių Lietuvos keliautojų, mecenatų ir valdovų Mikalojaus Kristupo Radvilos-Našlaitėlio (1549 – 1616) atminimą. Daugiau info:

https://fundrazr.com/21HhHa?ref=ab_84bjMF7xySj84bjMF7xySj

Vilniaus senamiesčio RK nusprendė paremti Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio klubo iniciatyvą – reklamą “Vaikų linijai” 400 Eur.  Lyginant su kitomis Europos šalimis patyčių stulpelis Lietuvoje itin aukštas. Patyčios neretai vaikus priveda iki psichozių, depresijos, ar net savižudybės. Svarbu atkreipti į problemą visuomenės dėmesį, parodant kokiais būdais su patyčiomis galima kovoti. Rotary nieko konkrečiai neperka, nedalina ir nedovanoja, o remia kūrybos procesą  ir efektyviausią informacijos sklaidą.

Sėkmės visiems, iki susitikimo klube:)

Lilė