Naujienlaiškis Nr. 677

Naujienlaiškis Nr. 677

Klubo renginiai, kurių negaliu praleisti:

 

2017.10.28 – elnienos ragavimas pas brolį Gediminą

2017.11.11 – ekskursija į Vilniaus paveikslų galeriją, paroda „Čekijos impresionistų darbai iš banko „Česká spořitelna“ kolekcijos

2017.12.08 – Labdaros koncertas

 

Sveikiname brolius Saulių Arvasevičių ir Dalių Klyvį su praėjusiais gimtadieniais:)!!!

 Šį ketvirtadienį klube:

 

!!! 19.00 – 19.30 Pagrindinio pranešimo laiku, klube brolio Sauliaus Arvasevičiaus kvietimu, lankysis Lietuvos kariuomenės strateginės komunikacijos departamento analitikas Karolis Zikaras.
Tema –  „Saugumo iššūkiai Lietuvos pilietinei visuomenei, dabartinėje politinėje situacijoje“.

18:50 – 19:00 Trumpasis pranešimas „Kas naujo, broli?“ Virginijus Lepeška , Tadas Vizgirda

 

Praeitą ketvirtadienį  klube brolio Tomo Kučinsko kvietimu, lankėsi Nacionalinio Vėžio instituto direktorius Prof. Habil. Dr. Feliksas Jankevičius. Pranešimo tema buvo “ Vėžio gydymo progresas bendrai ,o taip pat ir urologijos srityje“.

Pranešimų planas iki spalio pabaigos:

10.19

Trumpasis pranešmas – Arvydas Strumskis

Pagrindinis pranešimas – Alfredas Šlekys

10.26

Trumpasis pranešmas – Antanas Zabulis

Pagrindinis pranešimas – Rimantas Vaitkus

Rotary žinios:

  • Spalio 20-21 dienomis Bistrampolio dvare vyks Rotary International Apygardos 1462 konferencija. Klubą konferencijoje atstovaus valdybos nariai Petras Šlekys ir Viktoras Čobotas. Lauksime įspūdžių!
  • Klubui buvo persiųsta info apie jaunimo mainų galimybes. Trumpalaikių vasaros mainų pasiūlymai pagrinde pateikiami sausio – kovo mėnesiais. Būkite aktyvūs ir naudokitės Rotary teikiamomis galimybėmis jaunimui nuo 15 iki 25 metų.

Detali informacija apie atrankos ir programos taisykles, dokumentų tvarkyma, kainas, šalis ir t.t. skelbiama mūsų interneto svetainėje www.youthexchange.lt

Info:

Taip pat pridedu brolio Antano persiųstą info:

Dešimtmečio sensacija – naujausia “Vilnius City Opera” premjera “FAUSTAS” spalio 12, 13, 14, 15 d.!  Tai vieninteliai spektakliai šiais metais, o bohemiečių draugams siūlome išskirtinę 20% nuolaidą su kodu NUODĖMĖ visose tiketa.lt kasose.

Nuo gyvenimo ieškojimų pavargęs Faustas svarsto apie savižudybę. Mefistofelis jam pažada patenkinti jo pačius ekstravagantiškiausius, hedoniskinius norus ir slapčiausias svajones, jeigu tik Faustas jam parduos savo sielą…  Ch.Gounod operoje susipina meilės, pagundos ir amžinos vidinės kovos tarp Dievo ir velnio temos. Tačiau pagrindinis klausimas išlieka vis tas pats – ką tu galėtum paaukoti, kad pasiektum savo svajonę?

Neįtikėtino grožio muzika, įspūdinga Paryžiaus atmosfera kaleidoskopiškai besikeičiančioje britų dailininko Dick Bird scenografijoje, Jon Morrell kostiumai kaip meno kūriniai, kinematografiškos masinės scenos, net Valpurgijos Nakties baletas ir stipriausios Vilnius city opera meninės pajėgos jubiliejinėje 10-mečio premjeroje!

Faustai – meksikietis tenoras Diego Silva (12, 14), dainuojantis Metropoliteno scenoje Niujorke, ir prancūzas Sebastien Gueze (13, 15), prieš keletą metų su „bohemiečiais“ pasirodęs legendinėje „Bohemoje“. Grįžta ir įspūdingasis Almo Švilpos Mefistofelis, o siekiant nesustoti pristatant naujus ir įdomius operos talentus, Margaritos vaidmenį atliks mūsų publikai dar nepažįstamos bet Europos teatruose puikai vertinamos Leipcigo sopranas Olena Tokar (12, 14) ir Sankt Peterburgo Marijos teatro solistė Jekaterina Gončarova (13, 15).

 Nepraleiskite progos pamatyti – Laukiame visų!

Dalia Ibelhauptaite

Sėkmės visiems, iki susitikimo klube:)

Lilė