Naujienlaiškis Nr. 674

Naujienlaiškis Nr. 674

 

Klubo renginiai, kurių negaliu praleisti:

 

2017.09.21 – Donato Katkaus orkestro koncertas Vilniaus Rotušėje

2017.12.08 – Labdaros koncertas

 

Sveikinam brolį Arvydą Strumskį su beveik gimtadieniu!!!

 Šį ketvirtadienį klube:

 

!!! 19.00 – 19.30 Pagrindinio pranešimo laiku, klube brolio Antano Zabulio kvietimu, lankysis Swed CEO Dovilė Grigienė. Prelegentė pristatys naujai įsikūrusį klubą „Moterys – lyderės“.

18:50 – 19:00 Trumpasis pranešimas „Kas naujo, broli?“ Rimantas Vaitkus

Praeitą ketvirtadienį buvo pirmasis po vasaros atokvėpio klubo susirinkimas. Klubo Prezidentas Anatolijus pristatė šių Rotary metų klubo moto: „Kiekvienas klubo narys yra vertybė“.

Klubo susirinkimo laikas, vieta, susirinkimų vedimo, prelegentų kvietimo tvarka, nario mokesčio dydis nesikeičia, apibendrinant – dauguma klubo procedūrų ir veiklų yra tęsiamos, bet Prezidentas planuoja ir naujovių klube.

Norėdamas įsiklausyti į kiekvieną klubo narį, Prezidentas parengė ir klubui išdalino anketas apie įvairius klubo veiklos aspektus – lauksime Anatolijaus išvadų apie atsakymus.

 Susirinkime lankėsi 4 Rotariečiai iš Japonijos, vienas iš jų – jau 6 kartą, ir prisimena klubo keliones po Vilnių nuo Tobiros laikų…

 Praėjo dar vienas Rotary sportiškumo renginys – Rotariada. Mūsų klubas brolio Jono Tamulio dėka (užimta II vieta golfo turnyre) puikiai pasirodė renginyje, dėkojame broliui Jonui:).

Pridedu turimą klubo narių sąrašą su kontaktine info, jeigu info keitėsi – prašau atsiųskite pakeitimus. Ačiū.

 Pranešimų planas iki rugsėjo pabaigos:

  09.21

Klubas dalyvauja brolio Donato Katkaus organizuojamame Šv. Kristoforo orkestro koncerte Vilniaus Rotušėje. Kvietimai į konertą yra pas mane. Jeigu praeitą kartą nepaėmėte kvietimų – prašau rytoj prieikite prie manęs klube.

 09.28

Trumpasis pranešmas – Donatas Katkus

Pagrindinis pranešimas – Rimantas Vaitkus

 

Sėkmės visiems, iki susitikimo klube:)

Lilė